UWAGA Od 09.10.2014
Na podstawie Ordynacji Podatkowej obowiązuje nowa stawka odsetek za zwłokę od zaległości podatkowych tj. 8% w stosunku rocznym.

Za skuteczne polecenie nowego klienta
Biuro wypłaci wynagrodzenie w wysokości jednomiesięcznej opłaty wynikającej z podpisanej umowy z pozyskanym klientem.

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/Księgowy

Poszukujemy osoby na stanowisko księgowej / księgowego do samodzielnej kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej oraz kadrowej wskazanych klientów Biura.

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych i PKPiR
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Prowadzenie akt osobowych i rozliczanie płac

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku księgowym min. 5lat
  • Dobra znajomość zagadnień księgowych, kadrowych i przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra komunikacja interpersonalna (praca w zespole, kontakt z Klientem)
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, w szczególność MS Excel
  • Dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowa o prace na pełny etat
  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu podjęcia pracy. Oferty prosimy kierować na adres: praca@asygnata.com

Lokalizacja: Wrocław – Krzyki

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz."

Copyrights © 2010 Asygnata. All Rights Reserved. Asygnata Biuro Rachunkowe Małgorzata Olczyk Wrocław opieka nad stroną: A-Z Telekom projekt i realizacja: